KONST / Litografier / Färglitografi 13567168
nr 1356 7168
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 41/150, oramat löst blad, bladets mått: 58x86 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:56:13
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann